Uniek Sporten Vandaag #26

De 26e aflevering van Uniek Sporten Vandaag stond volledig in het teken van Het Nationale Sportdebat van IVRM Reputatie. Vanuit Move Amsterdam blikten we voorafgaand aan dit sportdebat vooruit op wat hier besproken en afgesproken zou worden.

Dat deden wij met Karin van Bijsterveld, advocaat, sportbestuurder en senator namens JA21, Esther Vergeer, chef de mission van onze Team NL paralympiërs en zelf natuurlijk voormalig rolstoeltennisster en Joost Zuure, Director Corporate Affairs bij Nederlandse Loterij.

Luister de aflevering hier terug.

Doneer!
En maak sport mogelijk voor iedereen.

Sporten is gezond. Je wordt fitter, maakt vrienden en krijgt meer zelfvertrouwen. Voor mensen met een beperking is sporten helaas niet vanzelfsprekend. Met jouw donatie zorgt Fonds Gehandicaptensport dat mensen met een beperking kunnen sporten en bewegen! Met jouw donatie kunnen wij:

Hoe vaak wil je doneren?

Met welk bedrag wil je ons steunen?

Uniek Sporten Vandaag #25

Jan Janssen Classic fietst voor Fonds Gehandicaptensport

Laatste voorbereiding HandbikeBattle gestart met succesvolle trainingsdag

Maak sport eerlijk