Uniek Sporten Vandaag #35

In de 35e aflevering van Uniek Sporten Vandaag hebben onze presentatoren Nike Boor, directeur van Fonds Gehandicaptensport, en Jelmer Lelieveld bijzondere gasten met inspirerende verhalen te gast gehad.

Zo spraken we met de eerste Nederlandse paralympisch kampioen op de Winterspelen: Marjorie van de Bunt. Met haar blikten we vooruit op de Paralympische Spelen van Milaan en gingen we terug naar haar gouden sportmomenten.

Ook schoof Renske Rietbergen van SailWize aan. Zij praatte ons bij over het laatste nieuws van dit prachtige beneficiënt van Fonds Gehandicaptensport.

Tot slot spraken we met paratriatleet Sander Koomen over zijn sportieve challenges en de nieuwe video’s van Uniek Sporten Thuis waarin hij te bewonderen is.

Luister de aflevering 35 hier terug.

Uniek Sporten Vandaag wordt in samenwerking gemaakt met ALLsportsradio.

Doneer!
En maak sport mogelijk voor iedereen.

Sporten is gezond. Je wordt fitter, maakt vrienden en krijgt meer zelfvertrouwen. Voor mensen met een beperking is sporten helaas niet vanzelfsprekend. Met jouw donatie zorgt Fonds Gehandicaptensport dat mensen met een beperking kunnen sporten en bewegen! Met jouw donatie kunnen wij:

Hoe vaak wil je doneren?

Met welk bedrag wil je ons steunen?

Fonds Gehandicaptensport, Nationale-Nederlanden en Golazo Events slaan handen ineen voor gloednieuwe NN Marathon The Hague

Golfdag The Dutch was een groot succes

Nog één maand tot de Special Olympics Nationale Spelen 2026

Maak sport eerlijk