Het buitenseizoen is begonnen – ga je met ons mee op pad?
Parapaard is dit voorjaar het goede doel van een aantal prachtige hippische evenementen. We zijn aanwezig met onze vrijwilligers én onze opvallende mascotte Karel om aandacht te vragen voor paardensport voor mensen met een beperking, en om donateurs en sponsors te werven.
Lijkt het je leuk om ons daarbij te helpen? Vind je het fijn om mensen aan te spreken en te vertellen wat paardrijden betekent voor mensen met een beperking? Dan zoeken we jou!
We roepen vooral G-maneges uit de regio van onderstaande evenementen op om zich aan te melden. Jullie ervaring en enthousiasme maken echt het verschil.
📩 Aanmelden kan via marsha@fondsgehandicaptensport.nl
Parapaard is aanwezig op de volgende evenementen:
♥ 6 & 7 juni – Maarsbergen Horse Trials
♥ 14 & 15 juni – Outdoor Gelderland
We hopen je te ontmoeten op een van deze mooie evenementen. Samen laten we zien wat paardensport mogelijk maakt voor iedereen.