Uniek Sporten Vandaag #7

Vandaag gingen Nike Boor en Robert Denneman in gesprek met de gasten over de kippenvelmomenten van de European Para Championships, de ‘Geen Smoesjes’ campagne van Uniek Sporten en het winnen van veel titels in korte tijd.

Te gast in de uitzending waren Jeroen Straathof, toernooidirecteur van de European Para Championships; Judith van Kranenburg-Miltenburg, Goede Doelen manager bij Nederlandse Loterij; en paracycling ster Tristan Bangma.

Luister hier de hele uitzending terug. 

Deze uitzending is in samenwerking met ALLsportsradio en ParaWatcher Robin Wubben. 

Doneer!
En maak sport mogelijk voor iedereen.

Sporten is gezond. Je wordt fitter, maakt vrienden en krijgt meer zelfvertrouwen. Voor mensen met een beperking is sporten helaas niet vanzelfsprekend. Met jouw donatie zorgt Fonds Gehandicaptensport dat mensen met een beperking kunnen sporten en bewegen! Met jouw donatie kunnen wij:

Hoe vaak wil je doneren?

Met welk bedrag wil je ons steunen?

Fonds Gehandicaptensport haalt ruim € 61.000,- op tijdens de NN Dam tot Damloop

Esther Vergeer leest in het Mauritshuis de Sportieve Troonrede 2025 voor

De Sportieve Troonrede: een alternatieve boodschap op Prinsjesdag

Nike Boor, directeur van Fonds Gehandicaptensport, houdt na de Jan Jan Classic een prachtige cheque van ruim € 14.000,- omhoog

Jan Janssen Classic levert Fonds Gehandicaptensport prachtig bedrag op

Maak sport eerlijk