Allsportsradio met Johan Reekers, Jiske Griffioen en Thijs van den End

We blikken vooruit op de Paralympische Spelen in Tokio. Wat zijn de verwachtingen van onze gasten over de prestaties van TeamNL? Met FGS-directeur Nike Boor als sidekick sprak Robert Denneman met voormalig paralympisch kampioen tennis Jiske Griffioen docent (S)Cool on Wheels en voormalig paralympisch atleet Johan Reekers en voormalig topzwemmer Thijs van den End.

Thijs van den End vertelt wat het uitstellen van de Paralympische Spelen met hem heeft gedaan. Jiske Griffioen bekijkt de Spelen dit jaar op een hele andere manier en voor Johan Reekers zou dit eigenlijk zijn 10e Spelen zijn.

Luister hier de uitzending terug:

Logo FGS

Doneer!
En maak sport mogelijk voor iedereen.

Sporten is gezond, het versterkt je sociale positie en het geeft vertrouwen! Voor 1,7 miljoen mensen met een handicap is sporten niet altijd vanzelfsprekend. Fonds Gehandicaptensport ondersteunt sportorganisaties zonder winstoogmerk, zodat iedereen met een handicap de mogelijkheid krijgt om te sporten. Structureel en dicht bij huis. Hoe wordt jouw bijdrage besteed?

Hoe vaak wil je doneren?

Met welk bedrag wil je ons steunen?

Uniek Sporten Vandaag #1

Oude doeken omtoveren tot schaatsattributen voor het goede doel

VriendenLoterij, bedankt!

Maak sport eerlijk