Op zondag 18 oktober organiseren wij de derde editie van de VVV-Venlo G-Voetbaldag. Dit evenement is speciaal voor mensen met een beperking uit Venlo en omgeving, samen met hun vrienden. De deelnemers kunnen meedoen aan diverse sportactiviteiten op het veld van vv VOS. Het is de uitgelezen kans om jouw talenten te ontdekken en kennis te maken met lokale verenigingen. Ook zullen de Panna Knock Out-kampioenen en bekende influencers de Pannatwins én Jasmijn Janssen (Nederlands kampioene freestyle voetbal) aanwezig zijn. Samen maken we er een groot voetbalfeest van!
Programma
Je bent welkom vanaf 10.15 uur op de locatie van vv VOS. Het programma duurt tot circa 14.30 uur. De lunch voor de deelnemers wordt geregeld.
Wij hopen er samen met Seacon Logistics een onvergetelijke dag van te maken!
Aanmelden
Wil jij deze dag niet missen? Schrijf je dan snel in via onderstaand formulier. Let op: schrijf je je vóór 1 september in, dan ontvang je gratis een sportshirt. Vol is vol. Wil je met een groep deelnemen? Mail dan naar vvvvenlo@fondsgehandicaptensport.nl.
Het programma
- 18 oktober 2026
- 10:15 - 14:30
- vv VOS, Merelweg 5, Venlo