Uniek Sporten Vandaag #34
In de 34e aflevering van Uniek Sporten Vandaag hebben onze presentatoren Nike Boor, directeur van Fonds Gehandicaptensport, en Robert Denneman bijzondere gasten met inspirerende verhalen te gast gehad.
Zo spraken we met Pepijn van Schijndel van Nederlandse Ski Vereniging (NSKIV) vooruit op de kansen van de Nederlandse Paralympiërs op de Paralympische Winterspelen van 2026 in Milaan en Cortina d’Ampezzo.
Ook schoof Robin Janssen aan, senior medewerker voetbalontwikkeling voor passend voetbal bij KNVB. Hij praatte ons bij over een mogelijke terugkeer van CP-voetbal op de Paralympische Spelen van 2032.
Tot slot voelden we Pim Balkestein van communicatiebureau TEAM aan de tand over een gloednieuw MKB-concept voor (en met) Fonds Gehandicaptensport.
Luister de aflevering 34 hier terug.
Uniek Sporten Vandaag wordt in samenwerking gemaakt met ALLsportsradio.