Missie
(S)Cool on Wheels maakt kinderen (met en zonder handicap) bekend en vertrouwd met het thema ‘leven en sporten met een handicap’. Daarnaast stimuleert (S)Cool on Wheels kinderen met een handicap om te gaan sporten en wordt door het project werkgelegenheid gecreëerd voor deskundigen met een handicap.
Wat willen we bereiken?
Dankzij de voorlichting van (S)Cool on Wheels raken kinderen in het basisonderwijs bekend en vertrouwd met het thema leven en sporten met een handicap.
Voor wie?
Voor de eerste 3 doelgroepen is (S)Cool on Wheels gratis. De inhoud van het project wordt met kinderen met een handicap afgestemd met de leerkracht.
"Je bent eigenlijk niet zo heel anders dan iemand die niet gehandicapt is. Je zit alleen in een rolstoel of iets anders, waardoor je sommige dingen niet kan doen" - Nika
In tegenstelling tot (S)Cool on Wheels in het basisonderwijs is het project in het voortgezet onderwijs niet gratis. Ook wordt de deelnemende leerlingen gevraagd een tegenprestatie te organiseren. De opbrengst komt ten goede aan het Fonds Gehandicaptensport of een zelf gekozen doel in de gehandicaptensport. De tegenprestatie kan bestaan uit een sponsoractie of deelname aan de collecteweek van het Fonds. Voor meer informatie over de kosten en de tegenprestatie kunt u contact opnemen met Celine van Oosterhout, projectmedewerker van (S)Cool on Wheels, via 030 - 659 7320.